چهارشنبه, 05 آبان 1395

آخرین بروز رسانی03:05:16 AM GMT

محل تبلیغات شما

تعبیر خواب دیوار

فرستادن به ایمیل چاپ

1ـ اگر خواب ببينيد از ديواري بالا مي رويد ، نشانة يافتن پاداش و به دست آوردن موفقيت از تلاشي است .

2ـ اگر خواب ببينيد از روي ديوار بر زمين مي افتيد ، علامت آن است كه مسئوليت پروژه اي را به واگذار مي كنند كه شما شايستگي انجام آن را نداريد و در عمل متوجه مي شويد كه تلاشهاي شما بي نتيجه است .

3ـ اگر خواب ببينيد روي ديواري با ديگران نشسته ايد و ديوار از سنگيني وزن شما فرو مي ريزد ، علامت وقوع تصادفي است كه فردي در آن به شدت مجروح مي شود .

4ـ اگر خواب ببينيد از ميان دو ديوار بالا مي رويد ، علامت آن است كه براي رسيدن به اهداف خود دست به كارهاي غيرقانوني مي زنيد .

5ـ اگر خواب ببينيد پرچيني را به سويي مي اندازيد و به سمت ديگر مي رويد ، علامت آن است كه با قدرت و شهامت بر موانع چيره مي شويد .

6ـ اگر خواب ببينيد حيوانات مزرعه اي از روي پرچين مي پرند ، نشانة آن است كه از جايي ناشناس به شما كمك مي رسد .

7ـ اگر خواب ببينيد مشغول ساختن ديواري هستيد ، علامت آن است كه شما با استفاده از علم اقتصاد و صنعت ، پايه هاي بدست آوردن ثروت را بنا مي كنيد . اگر دختري چنين خوابي ببيند ، نشانة آن است كه به آرزوهاي خود دست خواهد يافت . اما اگر ببيند از روي ديوار سقوط مي كند يا ديواري فرو مي ريزد ، نشانة آن است كه به رؤياهاي خود دست نخواهد يافت .

8ـ اگر خواب ببينيد ديواري مانع پيشروي شما شده است ، علامت آن است كه در مقابل تأثيرات بد روحي تسليم مي شويد و پيروزي هاي مهمي را از كف مي دهيد .

9ـ اگر خواب ببينيد از روي ديواري مي پريد ، علامت آن است كه از موانعي كه جلوي راه شما قرار خواهد گرفت ، عبور خواهيد كرد .

10ـ اگر خواب ببينيد با وسيله اي در ديوار سوراخي ايجاد مي كنيد ، علامت آن است كه با پشتكار و تلاش به هدف مورد نظر خود خواهيد رسيد .

11ـ خراب كردن ديوار در خواب ، علامت آن است كه بر دشمنان خود چيره خواهيد شد .

12ـ اگر دختري خواب ببيند از روي ديوار راه مي رود ، علامت آن است كه آينده برايش شادماني فراهم خواهد ساخت .

13ـ اگر دختري خواب ببيند پشت ديواري پنهان گشته است ، علامت آن است كه با كسي روابطي ايجاد مي كند كه از بر ملا شدن آن شرمنده خواهد شد .

14ـ اگر خواب ببينيد از كنار ستونهاي ديواري راه مي رويد ، علامت آن است كه شخص مورد اعتماد شما ، به هنگامي كه به او احتياج داريد شما را تنها خواهد گذاشت .

نظرات  

 
+3 تعبیر خوابمریم دوشنبه 22 فروردین 1390 ، ساعت 09:53
سلام
من تعبیر خوابم را پیدا نکردم.لطفا به من کمک کنید.اگر در خواب ببینیم دیواری تمیز کثیف شده و به راحتی تمیز نمیشود معنی ان چیست؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 سیما سه شنبه 15 آذر 1390 ، ساعت 12:53
باسلام مدتی است که در خواب می بینم که در یک مهمانی حضور دارمو از من پذیرایی می شود و سفره های زیادی پهن است و من از غذاها می خورم .اگرممکنه تعبیر خوابمرا بگویید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 تعبیر خوابلاله جمعه 18 اسفند 1391 ، ساعت 06:09
سلام خواب دیدم پسری -که بهم علاقه داریم و مامانش به دلیلی مخالف ازدواج ما بود-دیوار بین خونه هامونو برداشت تا راحت همدیگرو ببینیم بعد هم مامانش راضی شد.میشه لطف کنید تعبیرشو بگید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 پاسخ: تعبیر خواب دیوارپریسا صمدی شنبه 13 مهر 1392 ، ساعت 06:45
با عرض سلام و خسته نباشد.
در خواب دیدم دیوار بلندی مثل دیوار یک قلعه روی من خراب شد و من زیر دیوار ماندم ولی سالم و سلامت از زیر آوار بیرون آمدم.لطفا تعبیر خواب مرا بگویید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

مطالب اتفاقی مرتبط

خواب هایی را که دیده اید تعریف کنید !

محل تبلیغات شما