یکشنبه, 02 آبان 1395

آخرین بروز رسانی03:05:16 AM GMT

محل تبلیغات شما

تعبیر خواب چراغ - روشنایی

فرستادن به ایمیل چاپ

چراغ

ابراهيم كرماني گويد: چراغ در خواب،خادم خانه است و معبران گويند: كدبانوي خانه است. اگر در خواب بيند كه درخانه او چراغ پاكيزه روشن است. دليل كه كدبانوي خانه زني به صلاح و نيك سيرت است. اگر بيند چراغ تاريك مي سوخت، دليل است بر رنج كدبانوي خانه يا خادم يا زن. اگر بيند چراغ فرو مي رود، دليل كه كدبانوي خانه بميرد.

جابرمغربي گويد: اگر بيند از آتش زنه چراغ برافروخت، دليل كه اگر زن دارد فرزندش آيد. اگر غريب است، زن كند يا كنيزك خرد. اگر در سفر غايب دارد به سلامت بازآيد. اگر بيند در شهر چراغ بسيار است، دليل كه پادشاه ولايت عادل است و قاضي منصف و مردم شهر عشرت و نشاط بسيار است. اسماعيل بن اشعث گويد: اگر بيند چراغ بسيار در دست داشت، دليل كه او را فرزندي آيد كه عزت و دولت يابد. اگر بيننده خواب فاسق است، دليل كه به خداي تعالي بازگردد و توبه كند. اگر مشرك است هدايت يابد. اگر مسلمان است توفيق طاعت يابد. اگر بيند چراغ بمرد، دليل كه فرزندش هلاك شود يا عز و دولتش نقصان پذيرد. اگر بيند در هر دو دست او چراغ روشن بود، دليل كه مراد دين و دنياي او ساخته شود. اگر بيند در دست يك چراغ داشت كه در وي دو سوراخ و دو فتيله افروخته است، دليل كه او را دو فرزند نيك است كه به يك شكم آيند.

حضرت امام جعفر صادق فرمايد: ديدن چراغ در خواب بر چهارده وجه است. اول: پادشاه. دوم: قاضي. سوم: فرزند. چهارم: عروسي. پنجم: ولايت. ششم: سراي. هفتم: مهتر. هشتم: شادي. نهم: علم. دهم: توانگري. يازدهم: عيش خوش. دوازدهم: كنيزك. سيزدهم: منفعت. چهاردهم: آن چه بيند همچنان است.

منوچهر مطيعي تهراني گويد : اگر مردي مجرد در خواب ببيند که چراغ افروخته يا چراغي را مي افروزد زني در زندگيش پيدا مي شود يا عاشق مي شود و ازدواج مي کند. افروختن چراغ در خواب نيکو است همين طور است چراغ افروخته در اتاق داشتن و ديدن. چراغ در خواب بنا به نوشته معبران کهن براي مرد همسر کاردان و عاقل و مدبر است و براي زن شوهري دل سوز و دوستدار و مهربان و علاقه مند به خانه و خانواده چنان چه دختر جواني چراغ بخصوص چراغ روشن در خواب ببيند خوستگاري مناسب پيدا مي کند. برخي ديگر از معبران نوشته و متذکر شده اند که داشتن چندين چراغ ، وجود چندين فرزند را نويد مي دهد. لامپ بستن به چراغ برق و نفت و روغن ريختن در چراغ نفتي نيز خوب است چون تهيه و تدبير کاري است اميد بخش که در آينده شما را به نعمت و رفاه و آسودگي مي رساند. اگر در خواب ببينيد که چراغي در دست داريد و راه مي رويد نشان آن است که به سفري پر سود مي رويد يا ماموريتي به شما مي دهند که براي شما پيروزي مي آورد و چنان چه تاجر و کاسب باشيد کسبي پرسود خواهيد داشت.

يوسف نبي عليه السلام گويد:

ديدن شمع و چراغ فرزند بود

// //

نظرات  

 
+2 تعبیر خوابعسل شنبه 18 تیر 1390 ، ساعت 00:08
خواب دیدم تو یه اتاق هستم و انواع لوسترهای خوشگل رو رو سقف میبینم تو واقعیت من چنین لوسترهایی ندیدم مثل چراغهای خاص اتاق بچه ها بود به دیگران هم میگفتم ببینین چقدر قشنگه واقعا قشنگ بودن اونا زیاد متوجه نبودن و یکی از ان لوسترها از همه خوشگل تر بود و به نظرم رنگش سبز بود که خیلی نظرم رو جلب کرده بود لطفا تعبیر کنین ممنون
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 پاسخ: تعبیر خواب چراغ - روشناییghogha جمعه 20 مرداد 1391 ، ساعت 08:50
سلام من خواب دیدم جراغ اتاقم سوخت بعدش بابام سریع اومد برام عوضش کرد وروشنش کرد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+8 خاموش و روشن شدن چراغ خانهمینا رفیع فر چهارشنبه 25 تیر 1393 ، ساعت 05:46
چراغ خانه هی خاموش می شد بعد روشن می شد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 چراغسمیه سه شنبه 01 اردیبهشت 1394 ، ساعت 11:07
سلام.
خواب دیدم که:
پدرم که به رحمت خدا رفته با چراغ روشنی آمد پیش من و من خوشحال شدم و کنار من خوابید تا مادرم و خواهرم آمدند پدرم فرار کرد سعی کردم مانع شوم که بماند اما رفت بعد از اینکه رفت متوجه شدم چراغ روی زمین افتاده و خاموش شده.
تعبیر این خواب چیست؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 دادن چراغمتین شنبه 04 اردیبهشت 1395 ، ساعت 11:15
توی خوابم دیدم توی اتاق تاریک شعم دوستم خاموش شد منم چراغ نفتی خودم دادم ب دوستم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 پاسخ: تعبیر خواب چراغ - روشناییمیهمان جمعه 21 خرداد 1395 ، ساعت 04:50
سلام،خواب دیدم که دارم ازپشت دیواریک ساختمان به سقفش نگاه میکنم وپرازانواع چهلچراغ ولوستروروشنایی بود و بسیاربه نظرم زیبامی آمد،ممنون میشم کسی تعبیرکنه ❤
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 09358653753سعید شنبه 26 تیر 1395 ، ساعت 06:46
خواب دیدم با دستم نور تولید میکنم خواهشا. تعبیرش بگین
#سعیدشهابی این آیدی اینستا منه لطفا پاسخگو برام بفرستین
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 لامپشيرين سه شنبه 05 مرداد 1395 ، ساعت 22:19
من خواب ديدم كه پدرم به من گفت لامپ هارو روشن كن كه من ٤ تا لامپ رو ديوار بود كه پريزارو زدم روشن ش اخرين پيريزو كه زدم خاموش بود كامپ انگار سوخته بود تعبيرش چي ميشه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

افزودن نظر

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

مطالب اتفاقی مرتبط

خواب هایی را که دیده اید تعریف کنید !

محل تبلیغات شما