سه شنبه ۰۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۱

آخرین بروز رسانی03:05:16 AM GMT

محل تبلیغات شما

سنگهای شفا بخش برای زنان

 

زنها در هر سن و سال و در هر مرحله از شفا و بهبودی خويش ، مي توانند از سنگها استفاده كنند . شناخت و آگاهي از خويشتن در طي يك سفر معنوی ، كار ساده و آساني نيست و احتياج به زمان و منافع بسياري دارد . بعضي افراد قادر نيستند خطرات و هراسهای ناشي از پايين انداختن نقابهايي كه بر چهره زده اند را بپذيرند و خود واقعي خويش را آشكار كنند و به گوهر ناب زندگي دست يابند .

(( ايزس بدون روبنده )) نام يكي از الهه های مصری است كه چهره اش را با پارچه قرمزی پوشيده بود و نماد جهالت و احساسات گرايي است كه هميشه در ميان انسان و حقيقت قرار گرفته است . ايزس، روبنده خود را براي فرزانگان و خردمندان برمي دارد و اسرار جهان هستي را برای آنها آشكار مي كند . اين سفر دروني برای آنهايي كه قادرند در برابر قدرت طوفاني آگاهي كامل تاب بياورند بسيار مقدس و ارزشمند است .

در اين سفر خيالي ، كريستالها نقش شفادهنده ايفا مي كنند . كريستالها ، همچون اسرار دروني يك زن ، به فرآيند پايين انداختن روبنده از چهره ايزس دروني كمك مي كنند و باعث مي شوند همه موانعي كه بر سر راه شناخت خويشتن خود ايجاد كرده ايم از ميان برداريم.

كريستالها شخص را مورد حمايت قرار مي دهند و به شفا و آرامش عميق و دروني زن كمك مي كنند . از جمله سنگهای كريستال شفابخش براي زنان مي توان به موارد زير اشاره كرد .
شماره عنوان مطلب بازدیدها
1 سنگ اشك سرخپوست - سنگ غم 3132
2 سنگ لعل بنفش - شفا دهنده 3637
3 سنگ کهربا - آرامش دهنده 2918

خواب هایی را که دیده اید تعریف کنید !

محل تبلیغات شما