سه شنبه ۰۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۸

آخرین بروز رسانی03:05:16 AM GMT

محل تبلیغات شما

سنگهای شفا بخش برای مردان

 

مردها ، كريستالها و سنگ جواهرات را اغلب به صورت انگشتر ، گردنبند ، و غيره بكار مي برند يا در روی لباسهای رسمي خود مي آويزند تا موقعيت و منصب خود را در جامعه مشخص كنند . در دوران قديم ، جنگجويان كريستالهاي براق را طي جنگ بر روي سپرهاي محافظ خود جاسازي مي كردند تا از آنها محافظت كند . ساخت جواهر آلات و سنگهاي قيمتي تزئيني هنوز هم عمداً به دست مردان انجام مي گيرد . اما استفاده از فلزات گرانبها و جواهرآلات مصنوعي به تدريج جايگزين استفاده از سنگ جواهرات مي شود . استفاده از سنگهای شفابخش بعد از حكايت شاه آرتور ، پادشاه انگلستان ، با جادوگر خود ، مرلين ، كه در غار سنگي زندگي مي كرد در ميان مردم رواج يافت .

اگر شما خجالت مي كشيد كه در جلوی انظار مردم از اين نوع سنگها استفاده كنيد برايتان چند توصيه دارم:

كريستالهای شفابخش خود را در يك كيسه كوچك قرار دهيد و آن را به گردن خود بياويزيد و در زير پيراهن پنهان كنيد . سعي كنيد كريستالهايي انتخاب كنيد كه نسبتاً مسطح باشند تا كيسه مزبور چندان برجسته نباشد . كريستالها را همچنين مي توانيد درون كيسه اي كوچكي قرار داده و آن را درون جيب پيراهن خود قرار دهيد .

در محل كار خود مي توانيد كريستالها را به عنوان اشياء تزئيني در روي ميز قرار دهيد . اگر كسي راجع به آنها پرسيد مي توانيد در جواب بگوييد كه جنبه تزئيني دارد يا براي بچه خود خريده ايد كه به كلاس درس علوم خود ببرد .

در هنگام شب ، كريستالها را مي توانيد در زير بالش يا تشك خود قرار دهيد . فراموش نكنيد كه سنگهای شفابخشي خود را حداقل ماهي يكبار بشوييد و تميز كنيد .

در ادامه چند سنگ مختلف براي شفابخش مردان انتخاب كرده ام و خصوصيات آنها را برشمرده ام
شماره عنوان مطلب بازدیدها
1 ديگر سنگهاي شفابخش براي مردان 2417
2 سنگ هماتیت - سنگ استرس 2999
3 سنگ الماس - سلطان سنگها 2623
4 سنگ يشم سبز - کریستال آرامش بخش 4244
5 سنگ حجر سيلان - نیروی جوانی 3558
6 سنگ لعل بنفش - شفابخش اساسي 3601

خواب هایی را که دیده اید تعریف کنید !

محل تبلیغات شما