سه شنبه ۰۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۸

آخرین بروز رسانی03:05:16 AM GMT

محل تبلیغات شما

سنگهای شفا بخش برای کودکان

 

  به راستي سنگهای هدايای از جانب زمين هستند . به نظر مي رسد كه كودكان نوعي جاذبه و گرايش طبيعي نسبت به سنگها دارند و دلشان مي خواهد هر نوع سنگ يا كريستالي را از زمين برداشته و آن را به طور كامل كشف كنند .

در اين گونه مواقع ، آنها تمام حواس خود را بكار مي گيرند و دوست دارند بفهمند هر كريستالي به چه چيزي شباهت دارد ، آن را با سرانگشتان خود لمس مي كنند ، يا حتي كريستال را به ساير نقاط بدن خود مي مالند . آنها كنجكاوند كه بدانند وقتي كه يك كريستال به زمين يا درون آب مي افتد چه صدايي مي دهد ، و يا چه بو و مزه اي دارد .


بعضي كودكان از حواس فراواني خود استفاده مي كنند تا بگويند كه كريستالها به آنها چه مي گويند . حتي بدون اينكه آموزشي به آنها داده شده باشد به گونه اي اسرارآميز ، از سنگها براي درمان خود استفاده مي كنند . بچه ها خيلي سريع مي توانند نسبت به نيروی درماني سنگها واكنش نشان دهند .


فرزندان خود را به فروشگاههاي سنگ و جواهر آلات و سنگهاي معدني ، نمايشگاهها و موزه هاي سنگهاي قيمتي ، يا مناطقي مثل غارها و معادن ببريد و بگذاريد سنگ كريستالي را كه دوست دارند بردارند . آنها اغلب اوقات كريستالهايي را كه براي بهبود و درمان آنها مفيد است انتخاب مي كنند .

يكبار من با دختر چهارده ساله اي به يكي از اين نمايشگاههاي سنگ رفتم و او از ميان همه سنگها ، سنگ كريستالي به نام (( اشك سرخپوست)) را انتخاب كرد كه براي درمان افسردگي و غم مورد استفاده قرار مي گيرد . اين دختر بچه آن سنگ را محكم در دستش گرفت و گفت : (( من مي خواهم كه اين سنگ هميشه همراهم باشد! )) از مادرش پرسيدم كه آيا به تازگي كسي در خانواده تان فوت كرده است و او با تعجب جواب داد: (( من برادرم را چهار هفته قبل از دست دادم ، اما ما در اين مورد چيزي به او نگفته ايم )) . دخترك به طور آشكار ناراحتي و اندوه خانواده اش را احساس كرده بود و احتياج به يك سپر محافظ داشت تا خود را از احساسات ناخوشايند اطرافيانش در امان نگه دارد .


در ادامه فهرستي از سنگهاي مختلف ارائه داده ام كه به سلامت بچه ها كمك مي كند . اجازه بدهيد فرزندتان اين نوع سنگها را در جيبش بگذارد و هميشه به همراه داشته باشد و حتي موقع خواب و استراحت هم سنگ مخصوصش را پيش خود نگه دارد .



 

شماره عنوان مطلب بازدیدها
1 سولفید آهن 2481
2 چشم ببر 1864
3 يشم سبز 1933
4 سنگ لاجورد 2123
5 كوارتز سرخ 2446
6 کوارتز شفاف 1875
7 عقيق سرخ 1959
8 سنگ شفاف (حجرالبرق) 1958
9 اشك سرخپوست 2076
10 ياقوت ارغواني 2071

خواب هایی را که دیده اید تعریف کنید !

محل تبلیغات شما